محصولات
مدرک

پشتیبانی
درباره آسانسور NEC

آمیزه ای متفاوت از صنعت ایران ، قابل طرح در بازارهای جهانی

N.E.C به شما نشان می دهد که می توانید به صنعت کشور خود اعتماد کنید شما پس از مشاهده آسانسورهای در حال کار این کارخانه متوجه تکنولوژی برتر آن خواهید شد که حاصل تلاش مهندسین جوان ایرانی است. بزرگترین مزیت N.E.C نسبت به نمونه های جهانی اینست که علاوه برداشتن تکنولوژی برتر، امکانات بالا و قابل توجه ، دارای سیستم ساده و نتیجتا سرویس و نگهداری آسان و همچنین قابل تعمیر و شناسائی توسط اکثر تعمیر کاران آسانسور است.

N.E.C از سال 1379 فعالیت خود را آغاز نمود و از همان ابتدا هدف خود را برابری با بزرگان این صنعت در جهان قرار داد. ما اعتقاد داریم که تفکر مهندسین ایران کمتر از مهندسین اروپا نیست بلکه با وجود امکانات محدودتر می تواند برابر ویا حتی بالاتر باشد.


کــار گــروهــی

یکی از رموز موفقیت این مجموعه توجه به کار تیمی است که از اصول موفقیت های مجموعه های بزرگ دنیاست، در N.E.C هیچ کاری بدون تفکر و کنترل انجام نمی پذیرد .

شعار تضمین کیفیت N.E.C این ضرب المثل معروف روسی است:

“همیشه اعتماد کن ، ولی چک کن”


تمام پروسه های کاری N.E.C در تولید و یا نصب توسط تضمین کیفیت این مجموعه و با کمک چک لیست های مختلف کنترل می شود.

یکی دیگر از رموز موفقیت در این مجموعه را استفاده ازبهترین قطعات تولید شده در N.E.C با استانداردهای جهانی و نیز به کار گیری بهترین قطعات اروپائی با بالاترین استانداردها در آسانسورهای N.E.C می دانیم.

"مجموعه ای از بهترینها""هموطنان محترم"

به صنعت کشور خود اعتماد کنید، شما را ناامید نخواهیم کرد . ما نیز می توانیم ، بیائید از صنعت خود حمایت کنیم و آن دسته از محصولات ایرانی که به کیفیت آنها اعتقاد دارید را در اولویت خرید خود قرار دهید. 70 نفر پرسنل N.E.C چشم انتظار حمایت هم وطنان خود از محصولات با کیفیت این کارخانه هستند. رمز بعدی موفقیت در این مجموعه رااستفاده ازبهترین قطعات و با بالاترین استانداردها در آسانسورهای N.E.C می دانیم."استفاده از بهترینها".حدود 50 درصد قطعات آسانسورهای N.E.C وارداتی و مابقی ساخت کارخانه N.E.C می باشد.

کابین ها با وجود شمایل باور نکردنی و زیبای آنها ساخت کارخانه N.E.C است.

                                          اخبار
استانداردهای آسانسورکلیه حقوق این سایت برای شرکت NEC Lift محفوظ می باشد